ابزارماشین فروشگاه اینترنتی عرضه تخصصی ابزارآلات می باشد. ایده ی فروشگاه مجازی ابزارماشین با مشاوره ی اشخاصی شایسته و متختصص در زمینه فروش، IT و طراحی و به پشتوانه تیم باتجربه شاغل در بازار صنعت از سال 1392 طراحی و وب سایت بنیان گذاری گردید.

اعتبار هایپر مارکت تخصصی مجازی ابزارماشین، سابقه ی فعالیت پیوسته در دنیای واقعی بازار ابزارآلات و ارائه موفق خدمات فروش و عرضه محصولات معتبر به مشتریان خود از سالیان دور می باشد. سایت ابزار ماشین شاخه ای از مجموعه ی دنیای ابزار ماشین به عنوان عرضه کننده کالاهای حرفه ای با سابقه ای بیش از 40 سال می باشد. این فروشگاه مجازی جهت اعتماد و اطمینان مشتریان محترم، اقدام به درخواست مجوز نماد اعتماد الکترونیک نیز نموده است که پس ازطی مراحل اداری اخذ گردیده است.

مزیت های فروشگاه مجازی ابزارماشین نسبت به مراجعه حضوری به یک فروشگاه فیزیکی یا مجازی دیگر، وجودکالاهای کارشناسی شده متنوع با برندهای معتبر و دارای خدمات پس از فروش تخصصی، با قابلیت ارزیابی فنی کالاهادر بخش مقایسه، نگارش و تهیه محتوی برای مطالعه ی مصرف کنندگان کالا و انتشار بی طرفانه تجربه کاربران درزمینه استفاده از کالاها و در نهایت حمایت از حق انتخاب مصرف کنندگان حرفه ای می باشد.

محصولات این فروشگاه با کارشناسی فنی از بین صدها برند تجاری و حرفه ای برگزیده شده اند. کالاهای شرکت های تولید کننده ی داخلی یا محصولات نمایندگی های شرکت های معتبرخارجی که از دیدگاه کیفی دارای الزامات حرفه ای و در امر خدمات پس از فروش پاسخگوی رفع مشکلات مشتریان ارزیابی گردند، در هایپر مارکت ابزارماشین عرضه میگردند. جمع آوری اطلاعات هر کالا و قابلیت های آن، براساس شاخصه های مهم ارزیابی نوع و گروه کالا انجام می پذیرد.

اصالت تمام کالاهای موجود در این سایت از طرف گروه ابزارماشین تضمین می شود و مشتری با اطمینان و آسودگی خاطر به تناسب بودجه خود می تواند اقدام به انتخاب محصول و خرید ابزارآلات مورد نیاز خود نماید.

هدف هایپرمارکت تخصصی ابزار ماشین عرضه محصولات از برندهای مختلف و معتبر در فضای مجازی، متناسب با نیازحرفه ای مصرف کنندگان می باشد.